Aktualności

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę VIVO! Krosno

Prace związane z realizacją krośnieńskiej inwestycji handlowej VIVO! nabierają tempa. W dniu dzisiejszym w obecności przedstawicieli władz lokalnych, w tym Prezydenta Miasta Krosno, Piotra Przytockiego, dokonano symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego pod budowę obiektu. W uroczystości uczestniczyli także przedstawiciele inwestorów I ACTEEUM GROUP oraz IMMOFINANZ GROUP. Obecna była także odpowiedzialna za budowę VIVO! Krosno firma Hochtief – Generalny Wykonawca budowy. Otwarcie centrum handlowego zaplanowane jest na IV kwartał 2017.

więcej

Pierwsze urodziny VIVO!Stalowa Wola

5 listopada minął dokładnie rok od otwarcia centrum handlowego VIVO! w Stalowej Woli. W tym czasie obiekt zyskał grono swoich wiernych zwolenników, a marka VIVO! na stałe wpisała się w świadomości mieszkańców oraz odwiedzających z okolicznych miejscowości. Tuż przed swoimi pierwszymi urodzinami, VIVO! Stalowa Wola powiększyło grono swoich najemców o perfumerię Douglas oraz oferujący szeroką gamę kosmetyków salon Way To Beauty. Obydwa sklepy zostaną otwarte jeszcze przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia.

więcej

RTV Euro AGD i Home&You otworzą salony w Galerii Wołomin!

To już ostatnie dni przed otwarciem pierwszego centrum handlowego w Wołominie. Poziom komercjalizacji obiektu jest bliski 100%. Do projektu dołączy sieci RTV Euro AGD oraz Home&You uzupełniając ofertę sprzętu gospodarstwa domowego oraz wyposażenia domu.

więcej

Galeria Tomaszów już otwarta!

Już dzisiaj Rockcastle i Acteeum otwierają drugi w tym miesiącu wspólnie zrealizowany projekt galerii handlowej. Po otwarciu Galerii Wołomin na początku miesiąca od 27 października, mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego zyskali  miejsce gdzie będą mogli dokonywać kompleksowych zakupów, ale także  zrelaksować się w kinie, zadbać o swoją sylwetkę w klubie fitness oraz spędzić czas w przyjaznej części restauracyjnej w zrekonstruowanych zabytkowych wnętrzach obiektu.

więcej

Rusza budowa VIVO!Krosno

Już w listopadzie rozpocznie się budowa kolejnego centrum handlowego, realizowanego przez Acteeum Group we współpracy z Immofinanz Group.VIVO!Krosno będzie drugim wspólnym projektem inwestorów a trzecim w Polsce obiektem handlowym pod nazwą VIVO! łączny koszt inwestycji w Krośnie szacuje się na 34 miliony euro.

więcej

«« starsze